Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 


Kniha druhá: Tanec so smrťou

Reklama

Príspevky

21. 10. 2017

17. Nevyhnutnosť výberu

/ Rubrika: Kniha druhá: Tanec so smrťou / Komentáre: 6

Dobrý deň, 

 

hlásim sa s ďalšou kapitolou. Nutne podotknúť, že po pekne dlhej dobe. Ale ste prvou vecou, o ktorú sa starám, odkedy som prišla domov. Tento víkend si už konečne nahádžem do nového notebooku rozpísané kapitoly, takže budem môcť písať aj počas týždňa. Teraz musím bežať, už meškám, ale neskôr sa ozvem. 

 

Užite si kapitolu. 

Za betareading a opravu ďakujem Maat. Ako vždy vychytala moje logické chyby. 

 

Love, 

Klea

 
Celý príspevok

22. 4. 2017

16. Pre Harryho

/ Rubrika: Kniha druhá: Tanec so smrťou / Komentáre: 13

Dobrý deň prajem, 

 

do výzvy mi skočilo pár nečakaných udalostí, včera som prišla domov až o desiatej a prakticky hneď som aj odchádzala preč. Pridávam kapitolu najskôr ako sa dalo.

Vážne ma mrzí omeškanie, ale inak to nešlo. 

 

Klea

Kapitola nebetovaná

 

A čo sa týka MJM, Bojovníka a Najmocnejšieho, sú pozastavené. Na stránkach je vysvetlenie a vysvetľovala som to aj mimo toho textu, ktorý nájdete naľavo. Predpokladám, že sa k nim neskôr vrátim. Plánujem to. No určite to nebude v blízkej budúcnosti. Úprimne, pochybujem, že to bude tento rok. Kalendárny, nie školský. 

Momentálne pracujem na troch rozbehnutých poviedkach. PD, NM a PR. Toho sa teraz držím. Čo sa týka druhej knihy Požehnaných dedičov, čaká nás ešte niekoľko desiatok kapitol. Čo bude potom, sa uvidí. Harry možno bude kráľom a možno nie. Či presnejšie, možno prežije a možno nadobro umrie. NM ešte nie je ani v polovici svojej cesty. A čo sa týka PR, tam je to skutočne otázne. Môžem však povedať, že tu tiež ešte nie sme ani v polovici. Je ešte mnoho vecí, ktoré potrebujeme vysvetliť a urovnať. A v najbližšej dobe budem pracovať na každej jednej poviedke. 

Každopádne, čaká nás hromada kapitol. A kým definitívne neukončím aspoň jednu poviedku, nebudem pokračovať v pozastavených. Ale aj tie čakajú. MJM musím dokončiť, pretože mi Maat odtrhne hlavu (ja viem, že ma máš rada :-D), Najmocnejšieho dokončím, pretože viem presne ako to všetko skončí a približne aj to ako sa k tomu dopracujem. A Bojovníka tiež dokončím. Lenže... raz. Budem veriť, že HP svet najbližšie roky neopustíme. :-) 

Ďakujem. 

Vaša, Klea. 

 

 
Celý príspevok

20. 4. 2017

15. Na slávnu porazených

/ Rubrika: Kniha druhá: Tanec so smrťou / Komentáre: 11

Ahoj, ľudia. :-) 

 

Máme tu ďalšiu kapitolu výzvy. A pokiaľ dobre počítam, prehupli sme sa do druhej polovice. :-) 

 

Ďakujem za komentáre, ktoré mi zanechávate a najmä za trpezlivosť, ktorú so mnou máte. Viem, že si to často nezaslúžim. 

 

Kapitola nebetovaná. 

 
Celý príspevok

19. 4. 2017

14. O princeznách a tých druhých

/ Rubrika: Kniha druhá: Tanec so smrťou / Komentáre: 12

Kapitola je klasicky nebetovaná. Prečítala som to po sebe asi do polovice, dočítam to zajtra. Nateraz to nechám tak, nech stihnem pridať, kým pôjdem spať. Zajtra vstávam skoro a už sú takmer dve ráno. :-) 

 

Čo sa týka mien, pokúsim sa to opraviť. Dúfam, že na to nezabudnem. Úprimne, je v tom pekný chaos, keď teraz počas výzvy píšem prakticky všetko naraz. Snažím sa, no chybička sa akosi pritrafila. 

 

Je úžasné vedieť, že ľudia, ktorých som si pamätala z predošlých čias, sa tu stále z času na čas pristavia a pozrú sa, či nemáme niečo nové. Ďakujem vám. Znamená to pre mňa veľa. 

 

Vaša Klea. 

 
Celý príspevok

15. 4. 2017

13. Moje svetlo

/ Rubrika: Kniha druhá: Tanec so smrťou / Komentáre: 12

Dobrý večer, priatelia, 

 

ozývam sa po dlhšej dobe, tentokrát bez snahy nejako ospravedlniť to, že nepridávam. Už ste toho počuli dosť predtým. 

Pre tentokrát prichádzam, verím, s veselšou správou a prísľubom, že tento a nasledujúci týždeň si tie predošlé mesiace aspoň čiastočne vynahradíme. 

Vážení a milí, touto kapitolou štartujem výzvu! 

Pravidlá sú jednoduché. Vy mi pod kapitolou necháte desať rôznych komentárov s minimálnym rozsahom tri slová a ja postupne pridám desať kapitol, vrátane tejto. Kapitolu pridám akonáhle zaregistrujem, že je pridaný dohodnutý počet komentárov a budem schopná pripojiť sa k serveru. Postup je teda klasický. :-) 

Verím, že si výzvu užijete. :-)

 

Vaša, 

Klea. 

 

Bez betareadingu. 

 
Celý príspevok

2. 2. 2017

12. Dáma a kráľ

/ Rubrika: Kniha druhá: Tanec so smrťou / Komentáre: 8

Dobrý deň prajem, 

pokúšam sa znovu začať písať viac, ale potom, čo som sa naplno začala venovať realite mám trochu problém opäť sa vrátiť sem. Je tak veľa miest, kam môže človeka potiahnuť fantázia. :-) A niekedy človeka proste a jednoducho presvedčia, že je nutné venovať sa realite, pretože fantázia nestačí. 

Nuž, človek by mal ísť tam, kam ho ťahá srdce. Zvyšok sa už vyrieši. :-) 

Každopádne, som tu a prinášam so sebou novú kapitolu. Netuším, čo bude s literárnou súťažou, neviem ani či majú dievčatá chuť znovu v nej pokračovať, zatiaľ viem len toľko, že sa pokúsim vrátiť a znovu začať písať. Teraz sa začínam opäť chytať PD. Chcem, aby bol tento konkrétny príbeh vyrozprávaný do konca už len kvôli ľuďom, pre ktorých bol vytvorený a s ktorými sa spája. 

Ďakujem za trpezlivosť, ktorú mi venujete.

Vaša, 

Klea. 

Nebetovaná kapitola. 

 
Celý príspevok

13. 11. 2016

11. Pravda a lož

/ Rubrika: Kniha druhá: Tanec so smrťou / Komentáre: 12

Vážení a milí, 

zbožňujem vás, čo je asi najsilnejší dôvod, prečo som sa opäť spamätala a pokračujem v písaní. Neviem vám sľúbiť, že budem písať všetko, čo budete chcieť a ani to, že budem písať často. Stále sa však držím svojho sľubu, že poviedky dokončím a budem sa snažiť urobiť to čo najlepšie (nemám to srdce zbúchať posledné tri kapitoly, aby mal záver nejaký zmysel, len preto, aby to bolo ukončené - a všetci vieme, že by sa to dalo). 

Predpokladám, že budem písať najmä PD. Je to moje najrozsiahlejšie a najobľúbenejšie dielo a najmä si ho najviac pamätám a aspoň zhruba mám premyslenú líniu deja. 

Takže som znovu naspäť, tentokrát s kapitolami. Len som chcela, aby ste to vedeli... 

Vaša, 

Klea

 

Za betareading ďakujem Simson

 
Celý príspevok

12. 4. 2016

10. Sieň portrétov

/ Rubrika: Kniha druhá: Tanec so smrťou / Komentáre: 18

Ach jaj... koľko s touto kapitolou meškám? Radšej to ani nejdem bližšie skúmať. 

Každopádne, kapitola patrí medzi tie dlhšie. 

Betareading: Simson

Užite si čítanie. :-) 

Vaša, 

Klea. 

 
Celý príspevok

25. 3. 2016

9.

/ Rubrika: Kniha druhá: Tanec so smrťou / Komentáre: 9

Sľúbená kapitola a mnohými dlho očakávané stretnutie Tretej strany. 

P.S. Kto z vás správne uhádne Harryho Patronusa? Zistíme to na konci kapitoly. ;-) 

 
Celý príspevok

8. 3. 2016

8. Život plný zrád a klamstiev

/ Rubrika: Kniha druhá: Tanec so smrťou / Komentáre: 14

Ahojte, 

hlásim sa po dlhšej dobe. Deviata kapitola pribudne rýchlejšie, len mám teraz obdobie, kedy sa mi proste nechce písať. Alebo aspoň nie k tomu, čo mám rozbehnuté... Moja hlava sa rozhodla, že písať nebude. Drží sa ma to už pomaly týždeň, samozrejme, teraz som mala na písanie najviac času... Ale snažím sa. :-) 

Betareading: Simson 

Za opravu chýb jej patrí veľká vďaka. To, čo zo mňa vylezie, to vážne potrebuje. :D

 

Príjemné čítanie. :-) 

 

 
Celý príspevok